V naší ordinaci Vám nabízíme kvalitní komplexní lékařské služby. Vždy profesionální a osobní přístup je u nás samozřejmostí. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně v řešení jeho zdravotních problémů. To vše je možné s pomocí kvalitních a ověřených zdravotnických přístrojů.

V naší ordinaci stále přijímáme nové pacienty, počínaje novorozenci po propuštění z porodnice, ale i starší děti.
 

Ošetření a vyšetření praktickým lékařem - pro více informací rozklikněte dále...

Našim klientům jsme připraveni poskytnout kvalitní standardní léčebně-preventivní péči praktického lékaře (vyšetření CRP, močový analyzátor) a nyní také navíc nadstandardní placené služby, zdravotními pojišťovnami nehrazené - vyšetření na Streptokoka typu A, vyšetření hladiny hemoglobinu - to vše přímo v ordinaci do několika minut.

Nabízíme i léčbu homeopatiky, zvlášť oblíbenou u těhotných maminek a rodičů našich nejmenších pacientů, a také fyziologickou regulační medicínou. Toto jsou další varianty možné terapie před nutným nasazením antibiotik.

- podrobnější informace ZDE

 

Narození miminka

S radostí přijmeme do péče vaše novorozené miminko. V den, kdy budete propuštěni z porodnice domů nás, prosím, kontaktujte a domluvíme se na kontrole vašeho miminka u vás doma, zpravidla do 2 dnů od propuštění.
Poté následuje přibližně po týdnu 1. prohlídka v ordinaci (s sebou zdravotní průkaz, 2-3 látkové pleny).
Následující prohlídky se odvíjejí od zdravotního stavu dítěte, hlavně kontroly váhy.

Registrace větších dětí

Pokud jste se přistěhovali nebo z nějakého jiného důvodu hledáte nového lékaře, rády vás přijmeme do naší péče. Pro oboustrannou spokojenost doporučujeme domluvit si termín na první nezávaznou prohlídku. Seznámíte se s prostředím, ve kterém pracujeme a probereme veškeré problémy a případné dotazy. Podle domluvy s vámi si zdravotní dokumentace vyžádáme sami nebo ji donesete Vy.

Pacienti bez pojištění

Pokud nemáte sjedanou smlouvu o zdravotním pojištění, můžete si vyšetření nemocného dítěte, ale i preventivní prohlídky zdravého dítěte, příp. očkování, zaplatit u nás hotově. Vždy dostanete daňový doklad.